У День знань Петро Ющенко відвідав рідну школу

Свято Першого дзвоника для маленьких хоружівців було особливим, адже привітати їх приїхав Народний депутат України Петро Ющенко. Петро Андрійович сам закінчував школу у с.Хоружівка, тож з особливою турботою подбав про те, аби нинішні школярі мали можливість здобувати знання у найсучасніших умовах – теплі, красиві класи, достатня кількість підручників, інноваційні засоби інтерактивного навчання – це не просто інвестиція у майбутнє, а справжній доказ того, що цей політик душевна та відповідальна людина.

Окрім діточок із Хоружівки, школу відвідують й 46 вихованців інтернату, який збудував Петро Ющенко, аби дати можливість маленьким українцям знайти другу родину, багато із них є його похресниками. У своєму вітальному слові Петро Андрійович звернувся до вчителів й подякував їм за невтомну працю та теплоту, з якими вони ведуть Країною знань маленьких патріотів. «Виховання молодого покоління в дусі християнської моралі, навчання їх бути відповідальними громадянами своєї Батьківщини – це неоцінений внесок педагогів у майбутнє нашої нації», - підкреслив депутат.

У подарунок Хоружівській школі Петро Андрійович привіз книги з історії та диски з фільмами, знятими в рамках Проекту «Українці в світі», які познайомлять школярів з історіями співвітчизників, чиї досягнення залишили значний слід в історії людства.

Після святкової лінійки та освячення школярів на вдалий навчальний рік, Петро Ющенко провів виховну годину в 11-му класі. Він закликав випускників, які от-от вступлять на шлях дорослого життя, пам’ятати, що успіх кожного із них, є успіхом нашої Держави. «Україна починається з кожного із вас, тож дивлячись у ваші допитливі очі – я знаю, що наша Держава матиме гідне майбутнє!», - зазначив він.

Також під час свого візиту на Сумщину, Петро Ющенко відвідав Недригайлівський район, де провів зустріч із земляками та партійним активом. Серед учасників було багато педагогів, а також начальник Пенсійного фонду Недригайлівського району Григорій Пилипенко і директор виробничо-професійного училища Олександр Осіпій. Через це особлива увага була приділена тому, як вивести освітянську галузь й соціальну сферу регіону на якісно новий щабель та поширити новації, які вже успішно апробовані у Хоружівці, на інші міста та села Сумщини.

Довідка:

У с.Хоружівка завдяки сприянню Петра Ющенка:

- повністю відбудовано та оснащено школу;

- побудовано сиротинець, де виховується 46 дітей, при цьому створено 60 нових робочих місць;

- молоді спеціалісти освітньої галузі та медицини, які приїхали працювати в село, забезпечені сучасним комфортабельним житлом.