Петро Ющенко привітав молодят з селища Терни

У сонячний осінній день, 15 вересня, народилася ще одна молода українська родина – шлюб взяли Аліна Біланіна та Віталій Прядка. Обоє молодят походять з селища Терни, Недригайлівського району.

Сповідуючи українські духовні традиції, наречені вирішили скріпити свій союз обіцянкою перед Богом і Церквою. Для цієї важливої події у своєму житті пара обрала Храм Святого Андрія Первозванного, що у селі Хоружівка.

У цей же день в рідне село, аби поспілкуватися із земляками, приїхав і народний депутат України, член Комітету з питань культури та духовності Петро Ющенко. І, звичайно, дізнавшись, що у збудованому ним Храмі, відбувається «народження» нової сім`ї, не міг не привітати молодят.

Він побажав молодятам щедрої долі та Божої ласки, міцного здоров’я на многії літа, які прожити у вірі та правді, бути одне для одного надійними друзями та порадниками, і головне – продовжити свій рід маленькими українцями.

Як відомо, одним із пріоритетів передвиборчої програми Петра Ющенка, є підтримка молодих родин та сприяння підвищенню рівня народжуваності. Серед завдань, які ставить перед собою Петро Ющенко як представник Сумщини у Парламенті, - це забезпечити економічний добробут та сталий соціальний захист молодим сім’ям Сумського регіону, що сприятиме впевненості батьків у «завтрашньому дні» та заохочуватиме їх до народження дітей.

На переконання Петра Ющенка, реалізація комплексної програми підтримки молодої сім`ї дасть змогу створити умови для того, щоб батьки виховували дітей і мали гідний заробіток не на чужині, а у себе вдома.

«Коли у малих містах та селах Сумщини буде достатня кількість робочих місць, коли батьки будуть впевненні, що діти мають де вчитися, що наші сільські школи – сучасні та комфортні, що до лікаря не треба буде їхати за десятки кілометрів, коли у селі будуть дитячі майданчики та спортивні стадіони, то молоді пари будуть більш впевнено народжувати дітей, та не боятися за їхнє майбутнє», - зазначив Петро Ющенко.

Автор: Анастасія Квасніцька