Петро Ющенко: Рідне село – завжди у моєму серці, добробут земляків – для мене пріоритет

Минулої суботи хоружівчани вітали з Днем народження свого земляка – народного депутата України, почесного громадянина Хоружівки - Петра Ющенка. Односельчани побажали йому міцного здоров’я, добра та довголіття! Подію відзначили святковим концертом юних талантів Хоружівки, частуванням кулішем та невимушеним спілкуванням у колі сільської громади.

За роки своєї трудової та політичної діяльності Петро Андрійович досяг значних кар’єрних висот – він досвідчений керівник, якого цілком можна назвати одним з перших представників цивілізованого та соціально відповідального бізнесу в Україні. Разом із тим, Ющенко переконаний, що справжнє і впевнене покращення життя, починається, перш за все, з культурних та духовних змін, і за свою роботу він нагороджений багатьма державними й церковними відзнаками та орденами. Але попри усі професійні вершини, Петро Ющенко залишився таким же близьким і відкритим для своїх земляків, як і у часи свого дитинства та юності, які прожив у Хоружівці.

Питанню забезпечення гідних умов життя для своїх земляків Петро Ющенко приділяє багато сил та часу. За останні роки рідна Хоружівка з його підтримкою стала взірцем організації соціальної інфраструктури. За принципом «єдиної системи» у селі компактно розташувалися: поліклініка з аптекою та приймальнею головного лікаря, школа зі спортивними та ігровими площадками, будинок ветеранів та житловий будинок на 12 квартир для вразливих верств населення.

Та навіть такий пакет вирішення соціальних потреб селян був би не повним без вирішення проблеми безробіття. Петро Ющенко допоміг і з цим - близько 500 хоружівчан та жителів сусідньої Гринівки отримали роботу на збудованих ним об’єктах, а також у хлібопекарні, на агропідприємстві та виробництві пілетів. Незабаром у селі ще запрацюють кондитерський та консервний цехи.

На переконання Петра Ющенка, поширення позитивного досвіду Хоружівки на інші міста та села Сумщини, дозволить вирішити багато насущних проблем, вивести регіон на шлях економічного зростання та соціальної стабільності, забезпечить добробут та гідний рівень життя його землякам.

Автор: Анастасія Квасніцька