Петро Ющенко: Земельна реформа повинна йти в інтересах селян, а не агрохолдингів

Народний депутат України, наш земляк, Петро Ющенко продовжує вести відкритий діалог з мешканцями Сумщини. За останній тиждень він відвідав майже з десяток сіл та міст регіону, зокрема, побував у селах Ярошівка та Басівка, Роменського р-ну, с.Панасівка, Липоводолинського р-ну, с.Хоружівка, Недригайлівського р-ну та с.Успенка, Буринського р-ну, а також і у самих Ромнах, Бурині та Недригайлові.

Петро Ющенко поспілкувався з громадою не лише про наболілі проблеми українського сьогодення, але й отримав своєрідні доручення від земляків щодо сприяння у вирішенні конкретних питань. Звичайно, найбільше турбує громаду неякісний стан доріг, недостатньо розвинута інфраструктура, необхідність здійснення ремонтних робіт в об’єктах соціального призначення.

Петро Ющенко, як відомо, на Сумщині не гість – адже тут його мала батьківщина, тож і турботи земляків бачить на власні очі. Під час зустрічі він підкреслив, що як політик та громадський діяч, попри все, опікуватиметься Сумщиною і надалі – як робив це багато років, однак звернув увагу, що нинішня зміна виборчого законодавства дає йому більше можливостей сприяти підтримці регіону з боку центральної влади, тож і вирішення багатьох місцевих питань можна буде суттєво пришвидшити.

У той же час Петро Ющенко акцентував увагу громади на загрозі, котра постала перед селянським класом та аграрним сектором – мова йде про нещодавнє ухвалення Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо державного земельного банку. «Зокрема небезпека полягає в тому, що народ України позбавляється свого права розпоряджатися землею. Тепер лише маленька купка можновладців та їхніх приятелів вирішуватиме долю сільськогосподарського сектору, долю селян та, зрештою, долю України як аграрної держави», - зазначив Петро Ющенко.

Депутат зауважив, що наразі у містах та селах Сумщини в наметах «Нашої України» відбувається збір підписів проти закону щодо земельного банку, а отже кожен свідомий громадянин може висловити свою позицію проти поневолення селян. «

За останні два роки селянин фактично перетворюється на раба, аграрнийсектор – у занепаді, малі фермерські господарства і виробництва, що спеціалізуються на сільськогосподарській продукції, відверто нищаться, захоплюються рейдерами, аби  монополісти здобули додаткову можливість отримувати надприбутки. Закон щодо земельного банку – це вже апогей знущання над народом. Ми не повинні здаватися! Сьогодні саме час давати відсіч таким злодійствам проти нації, як вчили нас славетні пращури, разом – ми сила», - закликав Петро Ющенко.

Нагадаємо, уродженець Сумщини Петро Ющенко є кандидатом в народні депутати України в «мажоритарному» окрузі №161 на виборах до Парламенту, що відбудуться 28 жовтня цього року.

Автор: Анастасія Квасніцька