Петро Ющенко: У мене достатньо досвіту та можливостей, щоб захищати інтереси моїх земляків

Днями Сумщину знову відвідав народний депутат України Петро Ющенко. Політик зустрівся з сільськими громадами с. Шаповалівка та с. Попівка, Конотопського району, с. Воскресенка, Буринського району, а також м. Буринь, й запевнив, що підтримка земляків залишиться основним пріоритетом його політичної та громадської діяльності.

Петро Ющенко традиційно поділився позитивним досвідом покращення соціальної інфраструктури його рідного села Хоружівка, Недригайлівського району, а також підкреслив, що ці досягнення – перехід до використання альтернативного екологічно-чистого виду енергії, створення нових робочих місць, виділення соціального житла – він має намір поширити на інші міста й села Сумщини.

Під час зустрічі представники місцевих громад зауважили, що досвід Хоружівки й справді вражає, але висловили занепокоєння чи матимуть подібні зміни місце й у їхніх селах. У свою чергу Петро Ющенко запевнив, що його багаторічний досвід громадського та політичного діяча дозволяє знайти необхідний впливовий ресурс, аби проблемні питання й інших населених пунктів були вирішені.

Політик підкреслив, що зміна виборчого законодавства, яка повернула так звані мажоритарні округи, відкриває нові можливості для громади, аби складнощі того чи іншого міста були вирішені на її користь. «Я свідомо балотуюся до Верховної Ради від Сумщини – адже це мій рідний регіон, я тут народився, виріс, тут мене добре знають. Отже, я ніс та несу відповідальність перед своїми земляками. Кожен мажоритарний депутат у Парламенті буде зацікавлений, щоб саме його регіон отримував преференції, дотації та державну підтримку – я це робитиму для Сумщини, і у мене є достатньо досвіту та можливостей, щоб захищати моїх земляків», - підкреслив П.Ющенко.

Нагадаємо, Петро Ющенко є кандидатом до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №161. 28 жовтня у  бюлетені зеленого кольору його обиратимуть мешканці  Ромнів, Роменського, Буринського, Липово-Долинського, Недригайлівського та Конотопського районів.

Автор: Анастасія Квасніцька